Jest wiele miejsc stworzonych dla mnie

SPA na maxxa – zamierzam poddać się maksymalnemu relaksowi i odnowie ciała!

Hotel SPA Zakopane – Tatry

Czy łatwo można zarezerwować w dobrej cenie tanie baseny? W Tatrach znajduje się kilka obiektów ze sprawdzonym zapleczem turystycznym z basenami oraz super SPA. W październiku zaraz po pracy wyjadę samochodem w Tatry a celem podróży będzie Zakopane pokój z widokiem na Giewont – SPA i basen będzie dopełnieniem po wymagającej górskiej wędrówce.

Zamierzam poddać się maksymalnemu relaksowi i odnowie ciała i duszy.

Planuję zaraz po przyjeździe, czyli w piątek … Hotel SPA Basen

wejść na szczyt Sarnia Skała ( potem Dolina Strążyska) tam jak pamiętam można trochę odpocząć i pospacerować i pod wieczór wrócić na nocleg. Jeżeli nie zapomnę to wezmę dobry aparat bo ma być słoneczna pogoda, wtedy zrobię zdjęcia panoramy Tatr. Następnie przez kolejne dni, planuję codziennie korzystać z hotelowego SPA i basenu. W pracy na imieniny otrzymałam bilet na SPA w Zakopanem, ponieważ zabiegi mam rano i trwają 2h. a potem dopiero ok 16.30 istnieje szansa, aby w tym czasie zrobić wycieczki na Kasprowy Wierch oraz zwiedzić miejscowe jaskinie.

zakopane hotel spa

zakopane hotel spa

A jeśli zła pogoda uniemożliwi mi dłuższe wyprawy i będę już po zabiegach SPA, chcę iść na spacery wzdłuż granicy państwowej po widokowych szlakach.

Od kilku dni noclegi już zarezerwowane 5 minut od atrakcji – tj. basenów i SPA – Zakopane. Od razu powiem, że zdobyłam pokój z balkonem dodatkowo z urzekającym widokiem na okolicę w tym oczywiście Giewont i las reglowy. Noclegi w widnym hotelowym pokoju to ważny element, dobra obsługa i pyszne obiadokolacje dadzą możliwość odpoczynku w 100%. Kwotę za noclegi pozostawię sobie, ale jest ok. Gdy z obecnie planowanej wyprawy będę zadowolona to ostatniego dnia umówię się z w recepcji hotelu na ferie z dziećmi a potem na majówkę przyjadę z znajomymi.

To dobre miejsce na wypoczynek. Jeszcze jedno, muszę odszukać informacje, w którym kierunku znajdują się kompleksy basenowe w dobrej cenie poza hotelem. Chcę zobaczyć inne miejskie kąpielisko w Zakopanem.

To już za kilka dni wyjazd w Pieniny. Wypróbuję nowe buty i kurtkę z membraną – trochę ta walizka ciężka uff.

Do zobaczenia po powrocie umieszczę kilka fotek …

Następnym razem odwiedzę Karpacz Hotel SPA